10PRO1200MB-8 Mid-Bass Loudspeaker 600 Watts Rms 8-Ohm
HomeStore
10" Mid-Bass Loudspeaker 600 Watts Rms 8-Ohm
Ships Free Next Business Day From Miami, FL, USA
  • 10" Mid-Bass
  • MAX Power: 1200 Watts
  • RMS Power: 600 Watts
  • Impedance: 8 Ohm
  • Ferrite Magnet
  • 98dB
-65%
More Images
10PRO1200MB-8 Mid-Bass Loudspeaker 600 Watts Rms 8-Ohm - Image 2
10PRO1200MB-8 Mid-Bass Loudspeaker 600 Watts Rms 8-Ohm - Image 3
10PRO1200MB-8 Mid-Bass Loudspeaker 600 Watts Rms 8-Ohm - Image 4
10PRO1200MB-8 Mid-Bass Loudspeaker 600 Watts Rms 8-Ohm - Image 5
10PRO1200MB-8 Mid-Bass Loudspeaker 600 Watts Rms 8-Ohm - Image 6
  • 10" Mid-Bass
  • MAX Power: 1200 Watts
  • RMS Power: 600 Watts
  • Impedance: 8 Ohm
  • Ferrite Magnet
  • 98dB
Product Information
Shipping & Returns
Description
  • 10" Mid-Bass
  • Impedance: 8 Ohm
You may also like
-65%NEW
Thumbnail 1Thumbnail 2
HSES-MB08" MIDRANGE BAS SPEAKER 75 RMS / 150 WATTS
NEW
Thumbnail 1Thumbnail 2
PRO-TWN4 DS18 3 High Compression Neodymium Hybrid Driver/Tweeter 140 Watts
NEW
GTX1 DS18 3 Die Cast Compression Neodymium Super Bullet Tweeter 120 Watts
-65%NEW