25D120NO-4 2.5" OEM Dashboard Loudspeaker 4 Ohm with Neodymium Magnet
HomeStore
2.5" OEM Dashboard Loudspeaker 4 Ohm with Neodymium Magnet
-65%
More Images
25D120NO-4 2.5" OEM Dashboard Loudspeaker 4 Ohm with Neodymium Magnet - Image 2
25D120NO-4 2.5" OEM Dashboard Loudspeaker 4 Ohm with Neodymium Magnet - Image 3
25D120NO-4 2.5" OEM Dashboard Loudspeaker 4 Ohm with Neodymium Magnet - Image 4
25D120NO-4 2.5" OEM Dashboard Loudspeaker 4 Ohm with Neodymium Magnet - Image 5
25D120NO-4 2.5" OEM Dashboard Loudspeaker 4 Ohm with Neodymium Magnet - Image 6
25D120NO-4 2.5" OEM Dashboard Loudspeaker 4 Ohm with Neodymium Magnet - Image 7
Product Information
Shipping & Returns
Description
You may also like
-65%NEW
Thumbnail 1Thumbnail 2
HSES-MB08" MIDRANGE BAS SPEAKER 75 RMS / 150 WATTS
NEW
Thumbnail 1Thumbnail 2
PRO-TWN4 DS18 3 High Compression Neodymium Hybrid Driver/Tweeter 140 Watts
NEW
GTX1 DS18 3 Die Cast Compression Neodymium Super Bullet Tweeter 120 Watts
-65%NEW