BB10UF/100V-10PK Bass Blocker
HomeStore
BB10UF/100V-10PK Bass Blocker
BB10UF/100V-10PK Bass Blocker
DS18 BB10UF/100V-10PK Bass Blocker 4KHz @ 4 ohms or 2KHz @ 8 ohms 6DB/OCT Driver 10PCK
Ships Free Next Business Day From Miami, FL, USA
  • Bass Blockers
  • 10UF / 100v
  • 4KHz Cut-Off @ 4 Ohm
  • 2KHz Cut-Off @ 8 Ohm
  • For Drivers
  • 10 Pack
BB10UF/100V-10PK Bass Blocker
More Images
BB10UF/100V-10PK Bass Blocker - Image 2
BB10UF/100V-10PK Bass Blocker
  • Bass Blockers
  • 10UF / 100v
  • 4KHz Cut-Off @ 4 Ohm
  • 2KHz Cut-Off @ 8 Ohm
  • For Drivers
  • 10 Pack
Product Information
Shipping & Returns
Description
  • 10UF / 100v
  • 4KHz Cut-Off @ 4 Ohm
  • 2KHz Cut-Off @ 8 Ohm