BB2.2UF/50V-10PK Bass Blocker
HomeStore
BB2.2UF/50V-10PK Bass Blocker
BB2.2UF/50V-10PK Bass Blocker
DS18 BB2.2UF/50V-10PK Bass Blocker 18KHz @ 4 ohms or 9KHz @ 8 ohms 6DB/OCT Tweeter 10PCK
Ships Free Next Business Day From Miami, FL, USA
  • Bass Blockers
  • 2.2UF / 50v
  • 18KHz Cut-Off @ 4 Ohm
  • 9KHz Cut-Off @ 8 Ohm
  • For Tweeters
  • 10 Pack
BB2.2UF/50V-10PK Bass Blocker
More Images
BB2.2UF/50V-10PK Bass Blocker - Image 2
BB2.2UF/50V-10PK Bass Blocker
  • Bass Blockers
  • 2.2UF / 50v
  • 18KHz Cut-Off @ 4 Ohm
  • 9KHz Cut-Off @ 8 Ohm
  • For Tweeters
  • 10 Pack
Product Information
Shipping & Returns
Description
  • 2.2UF / 50v
  • 18KHz Cut-Off @ 4 Ohm
  • 9KHz Cut-Off @ 8 Ohm