BB3.3UF/50V-10PK Bass Blocker
HomeStore
BB3.3UF/50V-10PK Bass Blocker
BB3.3UF/50V-10PK Bass Blocker
DS18 BB3.3UF/50V-10PK Bass Blocker 12KHz @ 4 ohms or 6KHz @ 8 ohms 6DB/OCT Tweeter 10PCK
Ships Free Next Business Day From Miami, FL, USA
  • Bass Blockers
  • 3.3UF / 50v
  • 12KHz Cut-Off @ 4 Ohm
  • 6KHz Cut-Off @ 8 Ohm
  • For Tweeters
  • 10 Pack
BB3.3UF/50V-10PK Bass Blocker
More Images
BB3.3UF/50V-10PK Bass Blocker - Image 2
BB3.3UF/50V-10PK Bass Blocker
  • Bass Blockers
  • 3.3UF / 50v
  • 12KHz Cut-Off @ 4 Ohm
  • 6KHz Cut-Off @ 8 Ohm
  • For Tweeters
  • 10 Pack
Product Information
Shipping & Returns
Description
  • 3.3UF / 50v
  • 12KHz Cut-Off @ 4 Ohm
  • 6KHz Cut-Off @ 8 Ohm