BB4.7UF/50V-10PK Bass Blocker
HomeStore
BB4.7UF/50V-10PK Bass Blocker
BB4.7UF/50V-10PK Bass Blocker
DS18 BB4.7UF/50V-10PK Bass Blocker 8.5KHz @ 4 ohms or 4.2KHz @ 8 ohms 6DB/OCT Driver 10PCK
Ships Free Next Business Day From Miami, FL, USA
  • Bass Blockers
  • 4.7UF / 50v
  • 8KHz Cut-Off @ 4 Ohm
  • 4KHz Cut-Off @ 8 Ohm
  • For Drivers
  • 10 Pack
BB4.7UF/50V-10PK Bass Blocker
More Images
BB4.7UF/50V-10PK Bass Blocker - Image 2
BB4.7UF/50V-10PK Bass Blocker
  • Bass Blockers
  • 4.7UF / 50v
  • 8KHz Cut-Off @ 4 Ohm
  • 4KHz Cut-Off @ 8 Ohm
  • For Drivers
  • 10 Pack
Product Information
Shipping & Returns
Description
  • 4.7UF / 50v
  • 8KHz Cut-Off @ 4 Ohm
  • 4KHz Cut-Off @ 8 Ohm