BB5.6UF/50V-10PK BASS BLOCKER
HomeStore
BB5.6UF/50V-10PK BASS BLOCKER
BB5.6UF/50V-10PK BASS BLOCKER
DS18 BB5.6UF/50V-10PK BASS BLOCKER 7KHZ @ 4 OHMS OR 3.5KHZ @ 8 OHMS 6DB/OCT DRIVER 10PCK
Ships Free Next Business Day From Miami, FL, USA
  • Bass Blockers
  • 5.6UF / 50v
  • 7KHz Cut-Off @ 4 Ohm
  • 3.5KHz Cut-Off @ 8 Ohm
  • For Drivers
  • 10 Pack
BB5.6UF/50V-10PK BASS BLOCKER
More Images
BB5.6UF/50V-10PK BASS BLOCKER - Image 2
BB5.6UF/50V-10PK BASS BLOCKER
  • Bass Blockers
  • 5.6UF / 50v
  • 7KHz Cut-Off @ 4 Ohm
  • 3.5KHz Cut-Off @ 8 Ohm
  • For Drivers
  • 10 Pack
Product Information
Shipping & Returns
Description
  • 5.6UF / 50v
  • 7KHz Cut-Off @ 4 Ohm
  • 3.5KHz Cut-Off @ 8 Ohm
You may also like
-65%NEW
Thumbnail 1Thumbnail 2
AJK RCA-X3US
-65%NEW
Thumbnail 1Thumbnail 2
DB1034 DS18 Distribution Block 1X0-GA In 3X4-GA Out
-65%NEW
DB1024 DS18 Distribution Block 1X0-GA In 2X4-GA Out
-65%NEW
DB1030 DS18 Distribution Block 1X0-GA In 3X0-GA Out
NEW
99-3305 METRA GM MULTI KIT 06-UP PAINTED BLK
-65%NEW