JK-SBAR10XL/BK
HomeStore
JK-SBAR10XL/BK
JK-SBAR10XL/BK
Jeep JK/JKU Overhead Bar System Fits 8 X 10" Speakers, 2 X 2.3" tweeters and 2 X 1 " Drivers -Black
Ships Free Next Business Day From Miami, FL, USA
  • JK/JKU Overhead Bar Enclosure
  • 8 X 10" Speakers
  • 2 X 2.3" Tweeters
  • 2 X 1" Drivers
  • RGB LED Light
  • Black
-65%
JK-SBAR10XL/BK
More Images
JK-SBAR10XL/BK - Image 2
JK-SBAR10XL/BK - Image 3
JK-SBAR10XL/BK - Image 4
JK-SBAR10XL/BK - Image 5
JK-SBAR10XL/BK - Image 6
JK-SBAR10XL/BK
  • 8 X 10" Speakers
  • 2 X 2.3" Tweeters
  • 2 X 1" Drivers
  • RGB LED Light
  • Black
Product Information
Shipping & Returns
Description
  • 8 X 10" Speakers
  • 2 X 2.3" Tweeters
  • 2 X 1" Drivers