NXL-10SUB/BK NXL 10" Marine Subwoofer with RGB LED Lights 300 Watts Rms SVC 4-Ohm - Black
- 10" Marine Subwoofer
- RMS Power: 300 Watts(600 Watts Peak)
- Impedance: 4 Ohm 2" SVC
- RGB LED Lights
- Ferrite Magnet ~ 89dB
- Water Resistant IP65
More Images
- 10" Marine Subwoofer
- Impedance: 4 Ohm 2" SVC
- RGB LED Lights
- Ferrite Magnet ~ 89dB
- Water Resistant IP65
Description
- 10" Marine Subwoofer
- Impedance: 4 Ohm 2" SVC