NXL-10SUBLD Dual 10" Marine Subwoofer Enclosure with 10" Passive Radiator and LED RGB Lights 350 Watts Rms 4-Ohm (NXL-10SUB Included)
- 10" Marine Loaded Subwoofer Enclosure Black / White
- With Passive Radiator for Bass Boost
- RMS Power: 350 Watts(700 Watts Peak)
- Impedance: 4 Ohm 2" SVC ~ 87dB
- RGB LED Lights ~ Ferrite Magnet
- Water Resistant IP65
More Images
- Water Resistant IP65
Description