NXL-12SUB/BK NXL 12" Marine Subwoofer With LED RGB Lights 350 Watts Rms SVC 4-Ohm -Black
HomeStore
  • 12" Marine Subwoofer
  • RMS Power: 350 Watts(700 Watts Peak)
  • Impedance: 4 Ohm 2" SVC
  • RGB LED Lights
  • Ferrite Magnet ~ 91dB
  • Water Resistant IP65
More Images
NXL-12SUB/BK NXL 12" Marine Subwoofer With LED RGB Lights 350 Watts Rms SVC 4-Ohm -Black - Image 2
NXL-12SUB/BK NXL 12" Marine Subwoofer With LED RGB Lights 350 Watts Rms SVC 4-Ohm -Black - Image 3
NXL-12SUB/BK NXL 12" Marine Subwoofer With LED RGB Lights 350 Watts Rms SVC 4-Ohm -Black - Image 4
NXL-12SUB/BK NXL 12" Marine Subwoofer With LED RGB Lights 350 Watts Rms SVC 4-Ohm -Black - Image 5
NXL-12SUB/BK NXL 12" Marine Subwoofer With LED RGB Lights 350 Watts Rms SVC 4-Ohm -Black - Image 6
NXL-12SUB/BK NXL 12" Marine Subwoofer With LED RGB Lights 350 Watts Rms SVC 4-Ohm -Black - Image 7
  • 12" Marine Subwoofer
  • Impedance: 4 Ohm 2" SVC
  • RGB LED Lights
  • Ferrite Magnet ~ 91dB
  • Water Resistant IP65
Product Information
Shipping & Returns
Description
  • 12" Marine Subwoofer
  • Impedance: 4 Ohm 2" SVC
NXL-12SUB/BK NXL 12" Marine Subwoofer With LED RGB Lights 350 Watts Rms SVC 4-Ohm -Black | CAS Car Audio Store