PRO-DR1.35 1" Throat Twist on Driver 200 Watts 1.35" Titanium Vc 8-Ohm
HomeStore
1" Throat Twist on Driver 200 Watts 1.35" Titanium Vc 8-Ohm
Ships Free Next Business Day From Miami, FL, USA
  • 1" Compression Driver
  • RMS Power: 200 Watts(400 Watts Peak)
  • Impedance: 8 Ohm ~ 103dB
  • Ferrite Magnet - Titanium Diaphragm
  • Twist On
  • Easily Repaired With The PRO-DR1.35VC
-65%
More Images
PRO-DR1.35 1" Throat Twist on Driver 200 Watts 1.35" Titanium Vc 8-Ohm - Image 2
PRO-DR1.35 1" Throat Twist on Driver 200 Watts 1.35" Titanium Vc 8-Ohm - Image 3
PRO-DR1.35 1" Throat Twist on Driver 200 Watts 1.35" Titanium Vc 8-Ohm - Image 4
PRO-DR1.35 1" Throat Twist on Driver 200 Watts 1.35" Titanium Vc 8-Ohm - Image 5
  • 1" Compression Driver
  • Impedance: 8 Ohm ~ 103dB
  • Twist On
Product Information
Shipping & Returns
Description
  • 1" Compression Driver
  • Impedance: 8 Ohm ~ 103dB
PRO-DR1.35 1" Throat Twist on Driver 200 Watts 1.35" Titanium Vc 8-Ohm | CAS Car Audio Store