PRO-DRNSC1.5DK 1" Neodymium Driver And Horn Kit 160 Watts 1.5" Polyimide 8-Ohm Vc
HomeStore
1" Neodymium Driver And Horn Kit 160 Watts 1.5" Polyimide 8-Ohm Vc
Ships Free Next Business Day From Miami, FL, USA
  • 1" Compression Driver with Horn
  • RMS Power: 160 Watts(320 Watts Peak)
  • Impedance: 8 Ohm
  • Neodymium Magnet
  • Composite Polymide Diaphragm
  • 111dB
-65%
More Images
PRO-DRNSC1.5DK 1" Neodymium Driver And Horn Kit 160 Watts 1.5" Polyimide 8-Ohm Vc - Image 2
PRO-DRNSC1.5DK 1" Neodymium Driver And Horn Kit 160 Watts 1.5" Polyimide 8-Ohm Vc - Image 3
PRO-DRNSC1.5DK 1" Neodymium Driver And Horn Kit 160 Watts 1.5" Polyimide 8-Ohm Vc - Image 4
PRO-DRNSC1.5DK 1" Neodymium Driver And Horn Kit 160 Watts 1.5" Polyimide 8-Ohm Vc - Image 5
  • Impedance: 8 Ohm
  • Neodymium Magnet
  • Composite Polymide Diaphragm
  • 111dB
Description
  • Impedance: 8 Ohm
PRO-DRNSC1.5DK 1" Neodymium Driver And Horn Kit 160 Watts 1.5" Polyimide 8-Ohm Vc | CAS Car Audio Store