PRO-TWX3.8TI SUPER BULLET 250 WATTS 1.5" TITANIUM
HomeStore
3.8" Super Bullet Tweeter 250 Watts 1.5" Titanium 8-Ohm Vc
  • 3.8" Super Bullet Compression Tweeter
  • MAX Power: 500 Watts
  • RMS Power: 250 Watts
  • Impedance: 8 Ohm ~ 108dB
  • Ferrite Magnet
  • Single
-65%
More Images
PRO-TWX3.8TI SUPER BULLET 250 WATTS 1.5" TITANIUM - Image 2
PRO-TWX3.8TI SUPER BULLET 250 WATTS 1.5" TITANIUM - Image 3
PRO-TWX3.8TI SUPER BULLET 250 WATTS 1.5" TITANIUM - Image 4
PRO-TWX3.8TI SUPER BULLET 250 WATTS 1.5" TITANIUM - Image 5
PRO-TWX3.8TI SUPER BULLET 250 WATTS 1.5" TITANIUM - Image 6
  • MAX Power: 500 Watts
  • RMS Power: 250 Watts
  • Impedance: 8 Ohm ~ 108dB
  • Ferrite Magnet
  • Single
Product Information
Shipping & Returns
Description
  • Impedance: 8 Ohm ~ 108dB