SB26BTXRGB 26" Marine Amplified Soundbar with Bluetooth USB & RGB Lighting 6 Speakers 600 Watts
- 26" Marine Sound Bar Speaker System
- Amplified Class A/B ~ RMS Power 100 Watts
- 6 Speakers ~ 4 X 3" + 2 X 1"
- BT v5.0 + A2DP ~ USB ~ AUX ~ Rotating Control Panel
- Clamp Style Mount ~ Black ~ LED RGB Lights
- Water Resistant IP35 ~ 33 FT. Range
More Images
- 6 Speakers ~ 4 X 3" + 2 X 1"
Description
- 6 Speakers ~ 4 X 3" + 2 X 1"